google translator
 
Menu glowne
Producenci
Promocje
100% naturalne włosy europejskie -do zabiegu przedłużania włosòw- rude 30/27 pod ringi
100% naturalne włosy europejskie -do zabiegu przedłużania włosòw- rude 30/27 pod ringi

120,00 zł

Cena regularna: 130,00 zł

Najniższa cena: 130,00 zł

97,56 zł

Cena regularna: 105,69 zł

Najniższa cena: 105,69 zł
szt.
3 tonowe 100% naturalne włosy OMBRE  50 pasm pod ringi 0,5 g kolor 12/613
3 tonowe 100% naturalne włosy OMBRE 50 pasm pod ringi 0,5 g kolor 12/613

105,00 zł

Cena regularna: 120,00 zł

Najniższa cena: 120,00 zł

85,37 zł

Cena regularna: 97,56 zł

Najniższa cena: 97,56 zł
szt.
100% naturalne włosy europejskie -  pasma ombre pod ringi 12/60
100% naturalne włosy europejskie - pasma ombre pod ringi 12/60

110,00 zł

Cena regularna: 120,00 zł

Najniższa cena: 110,00 zł

89,43 zł

Cena regularna: 97,56 zł

Najniższa cena: 89,43 zł
szt.
Prawidłowe mycie przedłużanych włosòw.Koniecznie przeczytaj!
Prawidłowe mycie przedłużanych włosòw.Koniecznie przeczytaj!

Mycie przedłużanych włosów – nietrudne i bardzo ważne

Przedłużane włosy nie wymagają żadnych specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych – w zasadzie samo regularne mycie najczęściej zupełnie wystarcza, aby włosy wyglądały doskonale. Jednak nie każde mycie. Trzeba wiedzieć, jak to zrobić, żeby efekt był idealny.

 

Czesanie przed myciem

Jeśli wcześniej nie nosiłaś przedłużanych ani zagęszczanych włosów, to może być dla Ciebie nowością. Tymczasem warto tę zasadę zapamiętać i stosować również po zdjęciu pasemek, ale zanim to nastąpi, trzeba konieczność czesania przed myciem traktować jako zalecenie absolutnie podstawowe.

Chodzi o to, aby, zanim jeszcze zmoczy się włosy, usunąć nawet drobne splątania. Na mokro włosy będą rozczesywały się gorzej i jeśli gdzieś nie będą rozczesane, to mogą później przysporzyć wielkich problemów.

 

Nic na odczepnego!

Wiele z nas ma paskudny zwyczaj mycia włosów „na szybko”, ot nachylamy się nad wanną i myjemy głowę. W przypadku własnych włosów jest to niezalecane, ale już przy przydłużanych – absolutnie zabronione. Włosy powinny być stopniowo zwilżane i zawsze należy robić to, stojąc. Dzięki temu nie skołtunią się od szybko płynącej wody i będą się naturalnie układały, co pozwala je łatwiej umyć i ułożyć.

Można dokupić podpórkę pod głowę do wanny – wtedy da się całą procedurę trochę ułatwić, ale nie jest to konieczne. Podstawowy wariant wymaga jedynie prysznica. I warto do razu dodać, że cały zabieg należy przeprowadzić dokładnie, aby na włosach nie pozostała ani odrobina szamponu.

Szampon należy delikatnie wmasować we włosy i skórę głowy, starając się nie dopuścić do splątania włosów. Jeśli szampon nie chce się pienić, zanurz włosy na sekundkę w wodzie – dzięki tej wilgoci, która pozostanie na ich powierzchni, powinno pójść gładko.

 

Zawsze po szamponie – odżywka

Nie ma mowy o pomijaniu odżywki. Przedłużane włosy są zupełnie martwe i bez odpowiedniej pielęgnacji bardzo szybko się zniszczą. Odżywkę zaleca się nakładać na jeszcze wilgotne włosy (ale niekoniecznie całkiem mokre – zobacz, co radzi producent kosmetyku). Robi się to od środkowej części włosa, po jego koniec. Pod żadnym pozorem nie nanosi się odżywki na skórę głowy ani włosy w jej pobliżu. Może to bowiem doprowadzić do poluzowania mocowań pasemek i ich zsunięcia.

Dobre odżywki do włosów przedłużanych wymagają spłukania po kilku minutach od nałożenia. I tutaj ważna uwaga: włosów najlepiej później wcale nie wycierać, a jedynie delikatnie ścisnąć, aby usunąć wodę, a następnie pozostawić do wyschnięcia na powietrzu.

Nie wolno włosów owijać ręcznikiem ani w żaden inny sposób zakrywać. Teoretycznie można je podsuszyć suszarką, ale na pewno niezbyt ciepłym powietrzem, a i zimnego właściwie lepiej unikać, żeby się pasemka nie plątały.

 

Nic trudnego

Dobry szampon i odżywka, specjalny grzebień do przedłużanych włosów oraz profesjonalna szczotka to właściwie wszystko, co trzeba mieć, aby umyć głowę. Po przedłużeniu włosów trzeba też będzie pozbyć się paru szkodliwych nawyków z czasów przed przedłużaniem, ale poza tym naprawdę nie powinnaś mieć problemów z utrzymaniem przedłużanych włosów w idealnym stanie.

UWAGA na koniec-jeśli myjesz włosy u fryzjera to idź to profesjonalnego salonu,gdzie specjaliści mający doświadczenie z przedłużanymi włosami odpowiednio je umyją.Bardzo łatwo jest splątać włosy na myjce fryzjerskiej przy nieodpowienim myciu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl