google translator
 
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Nasze Włosy

Włosy słowiańskie

Delikatne,błyszczące ,podatne na każdą stylizację.Najwyższej jakości.Idealne dla kobiet o włosach cienkich a także normalnych.W naszaj ofercie znajdziesz pasma słowiańskie 0,5 g delikatne nie obciążające włosòw.Mamy w naszej ofercie ròwnież 1 gramowe pasma zakończone keratynową łuską do zgrzewarki.

SŁOWIAǸSKIE POD RINGI

SŁOWIAǸSKIE ŁUSKA LOVELY BLONDS

 

Włosy europejskie

Gatunkowo są troszkę niżej niż włosy słowiańskie.Faktura włosòw jest gładka i miękka.Włosy są delikatnie koloryzowane za pomocą łagodnych środkòw.Dostępne w pełnej gamie koloròw-także supermodne kolory ombre.Mają strukturę prostą ale podatną na prostowanie. Nie radzimy ich rozjaśniać.Można jednak delikatnie przyciemnić do porządanego koloru.Po nakręceniu na wałki uzyskamy śliczne fale.Waga pasemka nie przeciąża.Jest bezpieczna dla cebulek włosowych.Nasze pasma są sprzedawane w opakowaniach po 25 pasemek-dzięki temu są wolne od roztoczy i zanieczyszczeń.

NOWOŚĊ ! TAPE ON OFF metoda kanapkowa 42 i 52 cm

EUROPEJSKIE POD RINGI

EUROPEJSKIE DO ZGRZEWARKI

EUROPEJSKIE OMBRE RINGI

EUROPEJSKIE OBMRE ŁUSKA DO ZGRZEWARKI

Włosy indyjskie

Dobra jakość i trwałość.Są bardzo zbliżone strukturą do włsoòw europejskich.Dlatego nadają sie świetnie dla Polek.Dobrze sprawdzają się dla osòb z grubszymi włosami lub do zastosowania w dopinkach,perukachi zagęszczaczach.Użycie włosòw indyjskich w dopinkach clip in powoduje dłuższą żywotność.WłOSY INDYJSKIE  pochodzą ze świątyń,gdzie są ścinane kobietom,ktòre nigdy ich nie farbowały.Używają ich wiodące marki takie jak najdroższe na świecie Great Lenghts.

Dopinki,clip in i zagęszczacze z indyjskich włosòw i włosòw virgin już wkròtce u nas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl