google translator
 
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Menu glowne
Producenci
RODO

Dzień dobry

w dniu 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ("RODO" / "GDPR").

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Twoich praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie sklepu internetowego.

Zmiana dotyczy przede wszystkim szczegółów dotyczących polityki prywatności, która znajduje się pod adresem https://www.mymesisfabrykawlosa.pl/pl/i/Polityka-prywatnosci/11

Opisywane zmiany będą obowiązywać od 25 maja 2018 r., ale już dziś możesz się z nimi zapoznać klikając tutaj: https://www.mymesisfabrykawlosa.pl/pl/i/Regulamin/3

 

administrator danych

dream.manager6@gmail.com

Dream Manager sp zoo

 

 

 

 

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DREAM MANAGER  sp. z o.o.  z siedzibą w Poznaniu KATOWICACH 40-008 UL.WARSZAWSKA 40 /2A

NIP 9542769457

2. W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych kontaktować można się na adres: dreamanagershop@gmail.com

3. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest konieczność tego przetwarzania dla realizacji naszych usług, wysyłek produktòw i realizacja zamòwień złożonych na www.mymesisfabrykawlosa.pl a także przez nasz sklep na allegro.

4. Pani/Pana dane mogą być udostępnione podmiotom zależnym od wyżej wymienionego Administratora Danych w celu realizacji usług.

5. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane naszym podwykonawcom, w szczególności podmiotowymi świadczącym usługi hostingu, podmiotowi świadczącemu usługi rachunkowe,magazynowi i kurierom.

6. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskiwania danych osobowych na podstawie przepisów prawa

7. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

8. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres 10 lat od dnia zakończenia świadczenia usług.

9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

11. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obligatoryjne w zakresie niezbędnym do zawarcia umowy, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

12. Pani/Pana dane będą przetwarzane w formie tradycyjnej (papierowej), jednak mogą być również przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl