google translator
 
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Producenci
Promocje
100g naturalnych włosòw  europejskich na taśmie PREMIUM WEFT kolor 60
100g naturalnych włosòw europejskich na taśmie PREMIUM WEFT kolor 60
349,90 zł 310,00 zł 284,47 zł 252,03 zł
szt.
RODO

Dzień dobry

w dniu 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ("RODO" / "GDPR").

Aby jak najlepiej przygotować się do ochrony Twoich praw wynikających z wprowadzanych przepisów, zmieniliśmy odpowiednie zapisy w obowiązującym regulaminie sklepu internetowego.

Zmiana dotyczy przede wszystkim szczegółów dotyczących polityki prywatności, która znajduje się pod adresem https://www.mymesisfabrykawlosa.pl/pl/i/Polityka-prywatnosci/11

Opisywane zmiany będą obowiązywać od 25 maja 2018 r., ale już dziś możesz się z nimi zapoznać klikając tutaj: https://www.mymesisfabrykawlosa.pl/pl/i/Regulamin/3

 

administrator danych

dream.manager6@gmail.com

Dream Manager sp zoo

 

 

 

 

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DREAM MANAGER  sp. z o.o.  z siedzibą w Poznaniu KATOWICACH 40-008 UL.WARSZAWSKA 40 /2A

NIP 9542769457

2. W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych kontaktować można się na adres: dreamanagershop@gmail.com

3. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest konieczność tego przetwarzania dla realizacji naszych usług, wysyłek produktòw i realizacja zamòwień złożonych na www.mymesisfabrykawlosa.pl a także przez nasz sklep na allegro.

4. Pani/Pana dane mogą być udostępnione podmiotom zależnym od wyżej wymienionego Administratora Danych w celu realizacji usług.

5. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane naszym podwykonawcom, w szczególności podmiotowymi świadczącym usługi hostingu, podmiotowi świadczącemu usługi rachunkowe,magazynowi i kurierom.

6. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskiwania danych osobowych na podstawie przepisów prawa

7. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

8. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres 10 lat od dnia zakończenia świadczenia usług.

9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

11. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obligatoryjne w zakresie niezbędnym do zawarcia umowy, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

12. Pani/Pana dane będą przetwarzane w formie tradycyjnej (papierowej), jednak mogą być również przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl